Astroloģiskā prognoze 2017.gada novembrim

Novembris

Emocionāli svārstīgs mēneša sākums: Venera Svaru zodiaka zīmē, veidojot divējādus aspektus, radīs astroloģisko fonu, kad sievietes gribēs gan stabilitāti un mīlestību uz mūžu mūžiem, gan pārkāpt visas robežas un tikt brīvībā, piedzīvojot galvu reibinošus piedzīvojumus. Emociju kāpinājumu pastiprinās pilnmēness.

Pēc 7. datuma mainīsies noskaņa, jo Venera pārvirzīsies uz Skorpiona zodiaka zīmi, kļūstot intravertāka, tādejādi būs lielāka iespējamība, ka kārtīgajās tautu meitās pamodīsies raganīgais vecvecmāmiņas gēns.

Novembra otrā dekāde gaidāma ar dziļu un intensīvu mīlestību, vadoties pēc devīzes: visu vai neko. Jūtu vārdā iespējama lielāka greizsirdība, privātīpašnieciskums, partnera kontrolēšana un tuč, tuč emocionālā šantāža, tomēr ja arī kādas domstarpības attiecībās rastos, tās sekmīgi tiktu atrisinātas kaislīgos mīlas priekos.

Pašā novembra viducī Amors strādās atspēries – daudz vairāk pasauli izgreznos iemīlējušies cilvēki, kuri reibs no laimes un romantikas, parūpējoties arī par to, lai nākamajā vasarā tiktu uzlabota valsts demogrāfiskā situācija.

Ja ir kādas lielākas vēlēšanās, ko lūgt debesīm, tad 18. novembrī, kad jaunmēness būs Skorpiona zodiaka zīmē, variet tās izteikt.

Laika posms no 17. līdz 20. datumam prognozējams nemierīgāks Marsa saspringto aspektu dēļ. Zvaigznes neiesaka ne apmeklēt lielus masu pasākumus, ne baudīt naksnīgas izklaides.

Novembra trešajā dekādē Venera būs labvēlīga, tādejādi sievietēm būs lielāka vara un ietekme pār sabiedrībā notiekošajiem procesiem. Svarīgs laiks dāmām politiķēm. Atcerieties S. Gaboras atziņu: “Gudrai sievietei vīrieši nav problēma; gudrai sievietei vīrieši ir risinājums.”

Mēneša pēdējās dienās par sevi liks manīt Merkura spriedzes aspekts, piebremzējot steidzīgos studentus, gājējus, braucējus un ceļotājus, atgādinot, ka kārtība un likumi ir svēta lieta.

 

Tehniskā astroloģijas informācija:

Venera Svaru zodiaka zīmē no 1. novembra līdz 7. novembrim.

Venera Skorpiona zodiaka zīmē no 7. novembra līdz 30. novembrim.

Marss Svaru zodiaka zīmē no 1. novembra līdz 30. novembrim.

Merkurs Skorpiona zodiaka zīmē no 1. novembra līdz 5. novembrim.

Merkurs Strēlnieka zodiaka zīmē no 5. novembra līdz 30. novembrim.

 

Materiāls publicēts @Jumava "Astroloģijas gadagrāmata".