Atsauksmes

''Man Gitu rekomendēja draugi, sakot, ka ļoti precīzi veic astroloģisko prognozi pēc dzimšanas datuma un laika, un saprotamā valodā to visu izstāsta. 🤗

Pieteicu vizīti caur Skype un tā mūsu ceļi satikās jau kopš 2016. gada. No tā laika, katru gadu sazinos. Gita ļoti prasmīgi visu izstāsta, un galvenais, ka viss arī piepildas. Gita nav tikai astrologs, viņa ir kā ģimenes draugs ar kuru tu vari izrunāties no sirds, kas iedrošina un motivē tevi. Ļoti iesaku viņas astrologa pakalpojumus visiem! Tas pacels jūsu dienu citā līmenī. ''

-Inta.

6/12/2020

 

"Man ir liels prieks, ka atradu tieši Tevi, meklējot astrologu. Ar Tevi ir tik viegli! Esi tik daudz lietas apstiprinājusi, pastāstījusi gan par mani pašu, gan par visiem maniem tuvajiem. Vienmēr griežos un griezīšos pie Tevis, lai pastāsti, ko man zvaigznes sola, jo līdz šim viss, ko esi pastāstījusi,  viss tā arī ir noticis.

Paldies Tev, Gita, tu esi lieliska! ❤️ "

-Ieva K.

18/11/2020 

 

Sveika, Gita! 
Saņēmu rezultātus RSU. Esmu tikusi budžeta grupā. :) Liels paldies Tev par atbalstu un tikšanu līdz tam! 
Patiesībā, ar brīdi, kad RSU iesniedzu dokumentus, manā sirdī un prātā iestājās miers. 

Vēlreiz paldies!’’

- Aiga Z.

 

”Sūtu Tev 200x bučas, man darba pāri galvai un tiešām Jūrmalas projekti. Tieši tā kā teici, ka būs. Atzīstos, ka neticēju. Paldies Tev!”

- Ilze E.

 

”Izvēloties astrologu, ir skaidrs, ka viņa priekšā esi caurspīdīgs kā stikls, un tad ir svarīgi, kāds ir pats astrologs, vai esi gatavs, ka viņš redz arī visas tavas ēnas puses. Cik ļoti uzticies? Gitai uzticos no 2007.g., tā arī tas turpinās līdz pat šim brīdim. 

Paldies, par redzējumu, kas vienmēr liek gaišāk paskatīties apkārt un ieraudzīt to zelta maliņu.”

-Lita L.

 

”My first astrological reading. I have been getting ready for it for couple of years. Since the first time I thought and till I actually had one , 7 years has passed. I guess there is i moment you feel its right.I had questions prepared, however i got answers to most of them before i even asked. Just by looking at my map. I wanted some confirmation, if I'm on the right way..or I should dramatically change direction of my life. For a big surprise- it was like reading my diary. It was so precise. About me as a person. Also about things I should do or should have done. Lucky enough somehow I have been doing things right for myself. It was very positive experience.

To me it was more confirmation about things I have already thought or felt of, but needed someone to say out loud to start believe in it and first to start believing in my self.”

- Victoria T.

 

”Vairāku gadu garumā manī bija iekšējs dialogs, šaubas, nepacietīga vēlme saistībā ar astrologu apmeklējumu. Sarunā ar Tevi, ieguvu skaidrību un izpratni par jau notikušiem dzīves notikumiem, kā arī atbildes uz vairāku gadu garumā lolotiem jautājumiem. Biju ļoti priecīga, ka skaidroji man kā matemātiķei saprotamā veidā. Esmu pateicīga par saņemto informāciju,kam pievērst vairāk savu uzmanību un laiku. Paldies Tev,Gita!”

- Agnese K.