Atsauksmes

Sveika, Gita! 
Saņēmu rezultātus RSU. Esmu tikusi budžeta grupā. :) Liels paldies Tev par atbalstu un tikšanu līdz tam! 
Patiesībā, ar brīdi, kad RSU iesniedzu dokumentus, manā sirdī un prātā iestājās miers. 

Vēlreiz paldies!’’

- Aiga Z.

 

”Sūtu Tev 200x bučas, man darba pāri galvai un tiešām Jūrmalas projekti. Tieši tā kā teici, ka būs. Atzīstos, ka neticēju. Paldies Tev!”

- Ilze E.

 

”Izvēloties astrologu, ir skaidrs, ka viņa priekšā esi caurspīdīgs kā stikls, un tad ir svarīgi, kāds ir pats astrologs, vai esi gatavs, ka viņš redz arī visas tavas ēnas puses. Cik ļoti uzticies? Gitai uzticos no 2007.g., tā arī tas turpinās līdz pat šim brīdim. Kādus gadus sešu, ar Gitas palīdzību, nodarbojos ar dzimšanas dienas vietas plānošanu, jo ar dzimšanas dienu sākas jaunas personiskais gads, šādi var koriģēt gadu sev vēlamajā virzienā.

Paldies, par redzējumu, kas vienmēr liek gaišāk paskatīties apkārt un ieraudzīt to zelta maliņu.”

-Lita L.

 

”My first astrological reading. I have been getting ready for it for couple of years. Since the first time I thought and till I actually had one , 7 years has passed. I guess there is i moment you feel its right.I had questions prepared, however i got answers to most of them before i even asked. Just by looking at my map. I wanted some confirmation, if I'm on the right way..or I should dramatically change direction of my life. For a big surprise- it was like reading my diary. It was so precise. About me as a person. Also about things I should do or should have done. Lucky enough somehow I have been doing things right for myself. It was very positive experience.

To me it was more confirmation about things I have already thought or felt of, but needed someone to say out loud to start believe in it and first to start believing in my self.”

- Victoria T.

 

”Vairāku gadu garumā manī bija iekšējs dialogs, šaubas, nepacietīga vēlme saistībā ar astrologu apmeklējumu. Sarunā ar Tevi, ieguvu skaidrību un izpratni par jau notikušiem dzīves notikumiem, kā arī atbildes uz vairāku gadu garumā lolotiem jautājumiem. Biju ļoti priecīga, ka skaidroji man kā matemātiķei saprotamā veidā. Esmu pateicīga par saņemto informāciju,kam pievērst vairāk savu uzmanību un laiku. Paldies Tev,Gita!”

- Agnese K.