Teiciens ''vienkārši dari!''

Just do it! 

Hej, ziemā!

Šodien jūtos ļoti iedvesmota un gribu arī ar Tevi padalīties savā priekā!

No rīta mani pagodināja kāds ilggadējs klients, sakot, ka esmu priekš viņa pati labāka prognozētāja! Lai tik’ es nepazūdot!  Īpaši viņam esot patikusi prognoze: “Diena, kad tiks ārstēts naivums.” Tajā dienā viņa izklaidības dēļ tika nozagts ritenis.

Jā, prognozes, ir neatņemama astrologa konsultācijas daļa. Pateikt vai uzrakstīt vienmēr var ļoti dažādi. Bet vēl noteikti gribu piebilst, ka katrai astroloģijas kombinācijai iespējami vismaz 10 varianti kā tā var īstenoties. Visdrīzāk, astrologs pateiks tikai no pirmā līdz septītajam variantam, bet notikt var arī no astotā līdz desmitam. Tas, kurš zina astroloģiju, varēs apstiprināt: “jā, no 8-10 variantam ir tā pati astro kombinācijas izpausme”. Bet, kurš to nezina, var domāt, ka tas nav ticis prognozēts.

Redzot prognožu zvaigžņu kartē daudz spriedzes aspektus, es vienmēr apvaicājos klientam, kāda ir viņa iepriekšējā pieredze, kad bija ļoti līdzīga kombinācija vai teju tāda pati (periodu, kad tāda bija, es pasaku)? Vēsture mēdz atkārtoties. Jautājumi: kas cilvēkam jāmācās? Kāda pieredze jāiegūst? Kādas īpašības jāizkopj? Lai nevajadzēja piecas reizes pēc kārtas kāpt uz viena un tā paša grābekļa.

Cits stāsts par labajām zvaigznēm, iespēju laika sprīžiem (tie diemžēl mēdz būt īsāki kā rūdījuma periodi). Te man būtu ko daudz ko stāstīt! Esiet gatavi ilgi lasīt? Labi, labi – mēģināšu īsi. Cilvēkam labums būs no superdaiļām zvaigznēm, ja viņš rīkosies! Jā, kā Nike reklāmā “Just do it”. Bet PIRMS  darīšanas vēl ir citi faktori. Es to saucu par enerģijas plūsmu. Noteikti, var lietot arī citus terminus.

Daudzu cilvēku problēma ir bailes, šaubas, neticība, agrākas vilšanās un zaudējuma sajūta! Tas bloķē enerģijas plūsmu. Upes vietā tāds vājš strautiņš plūst (ja vispār tek, varbūt tikai pil). Un vietā būs teiciens ‘’glāzē cisternu neieliesi’’. Šķiet, ka tagad jau sabiedrība ir tik zinoša, ka cilvēks nav tikai gaļa jeb fiziskais ķermenis. Vēl ir aura un enerģijas centri tajā. Ja aura ir caurumaina, enerģijas centri aizvērti, tad labumi no superzvaigznēm ir minimāli. Jo nav ne kapacitātes, ne vilktspējas!

Padomājiet par to! Kāda ir jūsu veselība? Cik jums daudz ir brīvās enerģijas, spēks un entuziasms. Ja nav, tad, lūdzu, sevis paša dēļ saremontējiet sevi. Es jau neteicu, ka būs viegli. Nē, nemaz! Sāciet ar minimumu – dzeriet tīru ūdeni un ēdiet svaigu ēdienu. Tas jau spēs izmainīt daudz uz labo pusi. Būs jums vairāk enerģijas. Turpinājumā ir jāatsāk vairāk kustēties, vislabāk dabā. Ja tam vēl nav spēka, vingrojiet mājās. Ierakstiet nedēļas kalendārā, ka 2dienas ir jāvingro,  jāiet pastaigāties svaigā gaisā.

Apsolu, ka ja to darīsiet, pēc 3 mēnešiem jutīsiet un redzēsiet pārmaiņas. Jā, būs brīvās enerģijas pieplūdums. Tagad jau tik daudz, lai varētu remontēt savu auru. Ceļu un taku ir daudz kā uz kāpt kalnā. Mērķis ir viens – iegūt harmonisku, spēcīgu enerģijas plūsmu, lai jums būtu jauda pacelt to, kas ir jūsu potenciāls. Lūk, tagad ir laiks “Just do it”! Un laiks noskaidrot savas labās astroloģijas prognozes.

 

Lai jums priecīgi svētki un miers dvēselē!

 

 

Gita