Par veselību

Super User
Skatīts: 832

 Ir lieliski teiciens, ka ir divas iespējas: pirmā - rūpēties par veselību ilgtermiņā un preventīvi vai otrā, kad slimība liek par sevi gādāt. Tāda ir pasaules lietu kārtībā.

Gluži tā pat, kā dzīve ir kā ceļš kurā pirmā variantā mēs sevi attīstām, pilnveidojam un tādejādi evolūcijā virzāmies kā pa spirāli uz augšu vai otrā izvēle - slinkojot, šļūcam pa evolūcijas spirāli uz leju. Atrasties statiskā punktā uz vietas var tikai fotogrāfijā.

 

Skatoties veselības preventīvā uzlabošanas darbā, esmu atradusi lielisku opciju: Vācijas ārsta Vilhelma H. Šuslera minerālsāļu komplektu. Tas ir īpašs ar to, ka, pirmkārt, nespēj nevienam kaitēt. Ja izvēlētās minerālvielas organismam nebūs nepieciešamas, tad vienkārši tās tiks izvadītas, neatstājot nekādas blaknes vai kādu orgānu darbības traucējumus.

Otrkārt, tās ir minerālvielas, kuras jau atrodas cilvēku organismā un vienkārši tiek papildinātas. Ar ļoti lielu aizrautību studēju V.Šuslera visas dzīves garumā veiktos pētījumus par to kādu minerālvielu iztrūkums organismā rada konkrētas veselības problēmas. Piemēram, ja ķermenim trūkst Silīcija minerālviela, tad organisms nespēj uzsūkt tās minerālvielas un vitamīnus, kurus ēdot un lietojot, cilvēkam vajadzētu uzņemt. Citu minerālvielu iztrūkums rada problēmas šūnām uzsūkt ūdeni. Cilvēks var dzert ūdeni litriem, bet organisms nespēj pilnvērtīgi ūdeni izmantot. 

Tātad, konkrēts minerālvielu iztrūkums, rada nervozitāti, nervu sistēmas problēmas, depresijas. Šīs problēmas sabiedrībā (īpaši 2020.gadā periodā) ir palielinājušas! V.Šuslera minerālsaļu kurss  ne vienam vien ir palīdzējis risināt arī šīs tabū veselības problēmas!

Turpinājumā, šie minerālsāļi palīdz sakārtot asinsvadu sistēmas problēmas, tajā skaitā regulēt asinsspiedienu, līdzsvarot hormona sistēmu, atbrīvot ķermeni no tūskām, un pat palīdzēt tiem, kuri gadiem mokās ar hroniskām galvassāpēm.

 

Ir vēl daudzas citas veselības tēmas, ko iespējamas  ļoti vienkārši sakārtot, pateicoties minerālsāļu atjaunošanai organismā! 

Meklējiet informāciju, lasiet, pamēģiniet un esiet veseli!